V našem salónu se nebojíme nejnovějších trendů, ale nepohrdneme ani osvědčenou klasikou. S každým klientem k nám přichází také nová výzva. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně. Neváháme se s Vámi radit, tak dlouho dokud nenajdeme styl, který k Vám perfektně padne. Naším cílem je splnit každé přání klienta. Nacházíme se v Benešově na malém náměstí 1783, hned vedle restaurace Zelený Strom. Náš tým Vám nabízí kadeřnické služby, poradenství v oblasti barev střihů a účesů, modeláž nehtů UV gelem a ošetření Vašich nohou formou mokré pedikúry. Náš salón funguje od 1.6. 2017 kdy jsme nabízeli jen kadeřnické služby, avšak od 1.10. 2017 jsme pro Vás rozšířili náš sortiment služeb. Nyní Vám poskytneme kadeřnické, manikérské a pedikérské služby či epilaci končetin horkým voskem.

Solón

Salón ráj

Seznámení se salónem

Jsme profesionální salón kde Vám dáme nejlepší péči. Nabízíme Vám kadeřnické, manikérské a pedikérské služby prováděné školeným personálem, který splní každé Vaše přání.

Naše vášeň

Vlasová kosmetika

Postaráme se o Vaše vlasy, od stříhání po barvení. Nabízíme pánský dámský i dětský střih. Nyní nám je velkým potěšením, že Vám jako první v Benešově můžeme nabídnout i prodlužování vlasů unikátní technologií Nano Tape, která je velmi šetrná k Vašim vlasům.

Manikúra

Nabízíme klasickou manikúru, ošetření nehtů P-shinem, lakováním a zdobením nehtů. Vaší pokožce dopřejeme ošetření peelingem, maskou či parafínovým zábalem. V naší nabídce najdete také modeláž nehtů UV gelem nebo UV akri gelem který jako jediný nabízí pevnost akrilu ale poddajnost gelu.

Pedikúra

Správným krokem pro Vaše nohy, je pravidelná pedikúra. Dopřejeme Vám ošetření nehtů i pokožky, masáž proti křečím a studeným nohám. Dopřejte si dokonale svůdné nohy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro muže i ženy a to v každém věku.

Náš tým

Nikola Kubičková

Jsem majitelka a zakladatelka Salónu Ráj. Už od mala byl můj sen se stát kadeřnicí. Práce kadeřníka mě nesmírně baví a naplňuje. Mám ráda výzvy. Mojí srdcovou záležitosti jsou celkové změny barvy a střihu. Také ráda prodlužuji vlasy. Snažím se stále zdokonalovat a učit se novým věcem , abych mohla vyhovět svým klientům. Při Vaší návštěvě jsem Vám vždy plně k dispozici a připravená Vám poradit ve všech směrech co se vlasů týká.

Soňa Kubičková

jsem spolumajitelka Salónu Ráj. Dlouho jsem hledala práci která by mě naplňovala a bavila, až jsem narazila na manikúru a pedikúru. Má práce mě opravdu baví, dává mi prostor být kreativní. Stále hledám nové inspirace a trendy kterým bych se mohla přiučit. Svým zákazníkům se snažím vyhovět v každém přání a případně poradit co se manikúry a pedikúry týče.